خدمات تعمیرات

برای مشتریانی که دستگاه های خود را از وابوک تهیه نکرده اند

شرکت وابوک علاوه بر ارائه ی خدمات تعمیری به مشتریان و دارندگان دستگاه های خود، قادر به ارائه ی خدمات حرفه ای و تخصصی به مشتریانی که از دستگاه هایی جز محصولات وابوک استفاده می کنند نیز هست.
در صورتی که از سایر شرکت ها دستگاه های زیبایی، درمانی و بهداشتی تهیه کرده اید و به دلایل مختلفی مانند عدم توانایی تعمیر، کمبود و عدم توانایی تهیه ی قطعات، عدم پاسخگویی و … شرکت مربوطه توانایی تعمیر و ارائه ی خدمات لازم را نداشته باشد، وابوک در کمترین زمان ممکن بهترین و با کیفیت ترین خدمات تعمیری را به شما عزیران ارائه می دهد. همینطور نسبت به خدمات و قطعات ارائه داده شده ی خود مدت زمان مشخصی را جهت گارانتی و ضمانت نیز تعیین می کند. 

fix page

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

خدمات آموزش

آموزش

شرکت کیا تجارت بین الملی فخیم افتخار برگزاری دوره های آموزشی خصوصی و غیر خصوصی (جمعی)  در زمینه ی نحوه ی کار با انواع دستگاه های زیبایی، درمانی و بهداشتی را نیز دارد.

لازم به ذکر است که در پایان دوره ی مدرک فنی حرفه ای مورد تایید دانشگاه ها نیز به کارآموزان اهدا می شود که این مدرک آموزشی قابل ترجمه، معادل سازی و استعلام نیز می باشد.

شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی دوره های آموزشی و یا تعمیرات، درخواست خود را در اینجا ثبت کنید تا ما در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.