آموزشی

آموزش کامل نحوه انجام لیزر موهای زائد در سه سوت

در حال حاضر یکی از روش هایی که بسیار در بین افراد رایج شده و روز به روز به متقاضیان آن افزوده می شود، لیزر موهای زائد است. به جرئت می‌توان گفت این شیوه یکی از کارآمدترین روش های از بین بردن موهای زائد های در قسمت مختلف بدن به حساب می آید. بنابر وجود دستگاه های مختلف نحوه انجام لیزر موهای زائد شکل و شمایل گوناگونی دارد.

 دستگاه هایی که به این منظور استفاده می شوند، بسیار پیشرفته بوده و عوارض جبران ناپذیری را برای افراد به وجود نمی آورند. اما باز هم بهتر است افراد پیش از اینکه این روش را انجام دهند، ابتدا تمامی جوانب را بسنجند و بی گدار به آب نزند‌. همچنین می توانند با مشاورین پوست به صورت آنلاین مشورت کرده یا به کلینیک های مختلف برای گرفتن راهنمایی از سوی متخصصان مراجعه کنند. این روش کاملا ایمن بوده و در مدت زمان کوتاه انجام می پذیرد.

 

نحوه انجام لیزر موهای زائد

به اکثر های افراد به خصوص خانم ها توصیه می کنیم برای از بین بردن موهای زائد صورت و قسمت های مختلف بدن این روش را انتخاب کنند. چون می‌توانند در زمان کوتاه به نتایج مطلوبی دست یابند. ما در این مقاله قصد داریم به نحوه انجام لیزر موهای زائد به طور گسترده بپردازیم. پس برای کسب آگاهی بیشتر توصیه می‌کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید : خرید و قیمت دستگاه لیزر با یهترین کیفیت و پایین ترین قیمت

 

اقداماتی که باید پیش از لیزر موهای زائد صورت بگیرد!

برای تمامی روش های درمانی باید از قبل یک سری اقدامات صورت بگیرد که لیزر موهای زائد نیز از این قضیه مستثنی نیست. شخص متقاضی باید قبل از انجام لیزر تمامی مراحل را انجام داده و مو به مو دستورات پزشک عمل کند. در این قسمت برای درک بیشتر این موضوع اقدامات لازم را برای  برای شما شرح می دهیم.

  • در وهله اول این نکته طلایی را در نظر بگیرید که لیزر، موهای زائد بدن را به طور معجزه آسا و با یک بار استفاده، از بین نمی برد و باید این روند در چندین مرحله انجام شود.
  • از برنزه کردن پوست اجتناب کنید. چون اشعه‌های لیزر بر روی پوست‌های برنزه اثر گذاشته و همین آفتاب‌سوختگی تیرگی پوست را چندین برابر می‌کند. در نهایت این امر باعث می‌شود که لیزر نتوانند پوست و مو را از هم تشخیص دهد. به‌همین ترتیب از بین رفتن موهای زائد با دقت و به طور کامل صورت نمی‌گیرد.
  • قبل از اینکه برای انجام لیزر به کلینیک مربوطه مراجعه کنید، حتماً موهای بدن خود را با استفاده از تیغ یا ژیلت شیو کنید. وجود مو بر روی سطح پوست انرژی لیزر را گرفته در نتیجه اشعه متمرکز نمی توانند به اعماق پوست یعنی فولیکول های مو اصابت کند. شیو کردن موهای زائد نباید از طریق اپیلاسیون و یا با استفاده از وکس های مختلف صورت بگیرد.
  • نحوه انجام لیزر موهای زائد برای هر شخص متفاوت بوده و باید در اولین ملاقات با پزشک به طور کامل معاینه شود تا نوع لیزر طبق جنس پوست آن تعیین شود اما وابوک توانسته دستگاهای لیزر منحصر به فردی را به کشور وارد و عرضه کند که جوابگوی همه ی رنگ پوستی و نوع پوست میباشد.
  • پیش از درمان از هیچ گونه لوازم آرایشی – بهداشتی برای نواحی که قصد دارید موهای آن را لیزر کنید، استفاده نکنید. چون همین لوازم از جمله کرم ها، ژل ها و مرطوب کننده ها می توانند یک سپر در مقابل اشعه لیزر باشند.

بررسی نحوه انجام لیزر موهای زائد

به پرتوهای نور تک فام شده که به راحتی می توان طول موج آن را برای قسمت های مختلف بدن تنظیم کرد، لیزر گفته می شود. ملانین یک رنگدانه در ریشه مو بوده که هنگام رویش مو فعال شده و موها را به رنگ سیاه در می آورد. لیزر دقیقا بر روی ملانین اثر گذاشته و در نهایت سبب نابودی ریشه مو می شود. بر همین اساس اثر لیزر بر روی موهای تیره تر و ضخیم تر بهتر است‌ با توجه به سه طول موج بودن دستگاه های وابوک روی مو های ضخیم و نازک به راحتی تاثیر میگذارند.اولین اقدام که در جلسات لیزر برای موهای زائد صورت می گیرد، استفاده از ژل در نواحی مورد نظر است. این ژل قسمت های مورد نظر را آماده کرده و در نهایت با اشعه تکفام که به درون پیاز مو منتقل می شود، به تدریج ریشه مو از بین رفته و نابودی موهای زائد قابل مشاهده است

نحوه انجام لیزر موهای زائد

کلام آخر

همانطور که ملاحظه کردید ما در این مقاله به بررسی موضوع نحوه انجام لیزر موهای زائد پرداختیم. این روند همانطور که بیان شد یک سری پیچیدگی دارد که باید توسط افراد متخصص اجرا شود‌. برای اینکه بتوانید در مدت زمان کوتاه و بدون هیچ مشکلی به لیزر موهای زائد اقدام کنید، بدون شک پیشنهاد ما به شما مشاوره با کارشناسان مجرب وابوک است. این شرکت با حضور متخصصان حاذق و ماهر می تواند شما را به نتیجه دلخواه برساند.

منبع : www.walmart.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *